بسم الله الرحمن الرحيم
« إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِينَ إِذَا ذُكِرَ‌ اللَّـهُ وَجِلَتْ قُلُوبُهُمْ وَإِذَا تُلِيَتْ عَلَيْهِمْ آيَاتُهُ زَادَتْهُمْ إِيمَانًا وَعَلَىٰ رَ‌بِّهِمْ يَتَوَكَّلُونَ »
مؤمنان، تنها کسانی هستند که هرگاه نام خدا برده شود، دلهاشان ترسان میگردد؛ و هنگامی که آیات او بر آنها خوانده می‌شود، ایمانشان فزونتر می‌گردد؛ و تنها بر پروردگارشان توکل دارند. آیه۲ سوره مبارکه انفال


گروه آوای قرآن از سال ۸۷ فعالیت خود را با محوریت تلاوت‌های مجلسی و مطالب قرآنی در قالب سایت قرآن‌هدی شروع نمود و در سال ۹۳ سایت آوای قرآن رسما به طور مجزا در زمینه قطعات ناب قراء جهان اسلام فعالیت خودش را ادامه داد و به منظور استقبال پرشور علاقمندان قرآنی از این پایگاه سال ۹۵ نسخه جدید با امکانات جدید و سرعت بالاتر بارگذاری شد.ویژگی های فعلی این قطعات شامل توضیحاتی چون ترجمه آیات و توضیحات موسیقایی و حتی توضیح اختلاف قرائات است.از دیگر امکانات پایگاه، تفکیک قطعات و جستجوی عادی و پیشرفته بر اساس سوره، استاد و مقام موسیقایی هستند.

در حال حاضر پایگاه آوای قرآن بزرگترین و تخصصی ترین پایگاه قطعات ناب تلاوت در جهان می باشد که با بارگذاری 3000 قطعه ناب تلاوت همراه با توضیحات فعالیتش را ادامه می‌دهد.

برای تماس با مدیریت آوای‌قرآن از طریق فرم «تماس با ما» اقدام نمایید. ضمنا تماس مستقیم با مدیریت مجموعه از طریق رایان‌نامه زیر امکان‌پذیر است.

علاوه بر این شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود در ارتباط با بخش فنی سیستم آوای قرآن با این ایمیل در میان بگذارید و یا از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.